ZMAGA IN NOVE TRI TOČKE

V sredo, 17.10.2018 se je na igrišču NK Šmarto odigrala zaostala tekma drugega kroga Prve slovenske ženske nogometne lige.

AJDOVŠČINA 0:13 ŽNK OLIMPIJA

Strelke: 4x A.Mori, 3x M.Rogan, 2x N.Bizjak, E.Kos, A.Milović, B.Kralj, N.Koprivnikar.

24 Mia KALAŠIĆ

Menjave: Kalašić/Škvorc, Kumalič/Česnik, Koprivnikar/Milović, Bizjak/Angelovska.

Punce so po visoki zmagi nad ekipo ŽNK Ankaran v tekmo vstopile samozavestne in z željo po novi zmagi. Kljub zelo obrambni postavitvi domačink so si zmajčice priigrale nekaj lepih priložnosti in po nesebični podaji Ane Milović je v 10min zadela Adrijana Mori. Do konca polčasa so gledalci videli še tri zadetke. Ljubljančanke so tako na odmor odšle z rezultatom 0:4. Dekleta so bila v drugem polčasu še bolj motivirana in željne zadetkov, saj so tako že v prvi minuti nadaljevanja rezultat povišale na 0:5. Z visokim presingom na domače nogometašice so na koncu zmajčice postavile končni rezultat tekme  0:13 in zasluženo osvojile nove tri točke

Punce že v nedeljo, 21.10.2018 ob 15:00 čaka novi obračun, saj se bodo v Jami za Bežigradom pomerile z ekipo ŽNK Maribor.