ZMAGA OSTALA DOMA

V nedeljo, 18.11.2018 smo si v Športnem parku Kodeljevo lahko ogledali 11. krog Prve slovenske ženske nogometne lige.

ŽNK OLIMPIJA 14:2 ŽNK CERKLJE
Strelke: 4x A.Milović, 3x A.Mori, 3x M.Rogan, 2x N.Bizjak, Z.Vindišar ter M.Bergant. 2x Jelovšek (11m)

24 Monika Bergant

Trener Peter KRISTAN je v 32min opravil že prvo menjavo Marković/Zilić v 46min Koprivnika/Kumalič in Bizjak/Angelovska ter v 86min še Bergant/Vindišar in Gulan/Mori.

Že od prve minute so zmajčice v tekmo vstopile agresivno in napadalno. Vlogo favoritinj so dokazale že v 10min tekme, ko je Zala Vindišar nogometašice Olimpije popeljala v vodstvo. Dekleta niso popuščale, ter si že v prvih 25min priigrale neulovljivo prednost 5:0. Tudi v drugem polčasu zadetkov ni manjkalo saj je že v 48min Neža Bizjak punce v zelenih dresih popeljala v vodstvo 6:0. Do konca tekme smo videli še 10 zadetkov, ko je Monika Bergant s svojim prvim zadetkom v zeleno-belem dresu v 92min postavila končni rezultat 14:2. Zmajčice so se na koncu zasluženo veselile visoke zmage in novih treh točk.

Punce že v sredo, 21.11.2018 ob 14:00 čaka zaostala tekma 5.kroga. Na Kodeljevem se bodo pomerile z ekipo ŽNK Radomlje.