3 Nika Koprivnikar
19 Neža Bizjak
24 Mia Kalašić

Trener Peter KRISTAN je v 80min opravil prvo menjavo Bizjak/Čestnik in v 85min še  Koprivnika/Mori ter Kalašić/Angelovska.

Po izenačenem začetku tekme so naše punce prvzele prevlado in si priigrale nekaj lepih priložnosti. Gledalci so na prvi zadetek čakali vse do 38min, ko je svoj debitantski zadetek v zeleno-belem dresu zadela Zala Vindišar ter tako postavila končni rezultat prvega polčasa 0:1. Drugi polčasa je popolnoma pripadel nogometašicam Olimpije, ki so igro iz prvega polčasa še nadgradile. V 61min je Simona Krstanoska rezultat povišala na 0:2, tudi za Simono je bil to prvi zadetek v zeleno-belem dresu. V nadaljevanju so zmajčice zaigrale sproščeno in do konca tekme mrežo nasprotnic zatresle še 2x iz enajstmetrovke je bila uspešna Manja Rogan ter v 92min ko je končni rezultat 0:4 postavila Evelina Kos.

Punce v nedeljo, 18.11.2018 ob 11:00 čaka novi obračun, saj se bodo ponovno na Kodeljevem pomerile z ekipo ŽNK Cerklje.